Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

673

Savaþi shkon të takojë Aybarsin, por diçka nuk shkon ashtu siç e kishte parashikuar. Pas rrëmbimit të vajzës së tij, prokurori merr një telefonatë shumë interesante, që e vë para një zgjedhje të vështirë.