Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

1174

Ndërsa Nimue, Morgana dhe Kaze kërkojnë strehim në tunele, Arturi dhe Guejni shmangin një rrethim të udhëhequr nga Murgu Lotues.