Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

917

Situata është e tensionuar midis Daphnes dhe Simonit teksa ata përpiqen të kuptojnë se si do vazhdojë marrëdhënia e tyre. Skandali i zonjushës Thompson sjell probleme te mëdhaja për familjen e Penelopës dhe Eloise përpiqet të ndihmojë shoqen e saj