Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

737

Kur prifti i ri përgatit një ritual të keq, qyteza mbulohet nga një mjegull e dendur. Vergara dhe Elena kthehen me monedhën ndërkohë që Paco mundohet t'i mbijetojë konspiracionit. Beteja epike midis të mirës dhe të keqes më në fund filloi.