Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

2292

Në 16 vjetorin e Ginnyt, Georgia përpiqet të zbusë gjërat duke organizuar një festë surprizë për të, por Ginny dhe miqtë e saj kanë plane të tjera (të mëdha).