Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

1061

Civani kalon shtigje me Servetin dhe bën një propozim biznesi. Yakupi udhëheq një figurë nga e kaluara e Ademit në pragun e Hijes.