Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

14865

Bob Li dhe Nadin bëjnë një plan për të siguruar provën që mund të ekspozojë një konspiraci. Ndërkohë, Ajsaku kërkon një strategji për t'u larguar, Peini mundohet të arratiset dhe Xhuli e Meri përballen me një rrezik të madh.