Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 8

6511

I gatshëm për të bërë gjithçka vetëm për të shpëtuar marrëveshjen, Samurai mbledh Livian dhe Manfredin. Sara duhet të përballet me një tradhti. Angelica zbulon sekretin e Spadinos.