Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

11698


Zeynepi kërkon ndihmë nga Timuri për babanë e saj. Faysal Erdemi nuk i pranon veprimet e Mazharit. Leyla ka dyshime për lidhjen e saj me Hakanin.