Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

20766

Kur rasti i vrasjeve te njepasnjeshme me arme si bumerangu bjen Arrowin ne Qytetin Qendror, I Shpejti duhet te kujdeset per nje meta njeri qe manipulon me emocione.