Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

6179

Në këtë episod, kthehemi 10 vite mbrapa për të parë fillimet kur Deli i propozon Martyt të punojë për të, Wendy vuan nga depresioni dhe agjenti Petty kalon një krizë familjare.