Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 8

1581

Klubi has vështirësi në mbledhjen e parave për pagesën e armëve. Majanët dhe Veriorët forcojnë bashkëpunimin. Jax ndihet në rrezik kur lidhja e tij me Tarën thellohet.