Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

4057

Udhëtimi i fundjavës në vilën e një mikeshe, kthehet në ngacmues për Emilynë, si një shampanjë e sapo bërë. Në Paris, takimi me frikë i Mindyt me disa mikesha të vjetra, shkon më mirë se ç'e priste.