Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

4696

Në episodin e fundit të sezonit, zhvillohet festa dimërore në gjimnazin East Highland. Rue përpiqet të ndreqë marrëdhënien e saj me Julesin dhe ballafaqohet me Naten. Cassie dhe Maddy reflektojnë për marrëdhëniet e tyre.