Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 8

1134

Pas gjakderdhjes Hop Wei dhe Long Zii marrin në konsideratë një rrugë të mesme për t'i dhënë fund armiqësisë. Mai Ling paralajmëron vëllanë e saj për fillimin e betejës që mund të mos e fitojë dot.