Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

2254

Tariqu ndihet i lene menjane ne javen e mbledhjes me prinder ne kampus. Nje koleg i Ghostit kthehet per te kerkuar detyrime te vjetra.