Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

1143

Paladinët e kuq rrethojnë strehën e Feit. Nimue harton një plan për të fituar kohë dhe për të siguruar arratisjen e njerëzve të saj.