Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

2480

Ginny frymëzohet nga babai i saj për të shkruar një ese me të cilën shpreson të fitojë një konkurs prestigjioz, por rezultati dëmton marrëdhënien me Hunterin.