Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

1079

Pas rënies së në çarjen e akullnajës, D'Arcy ngjitet për ndihmë ndërsa Harry dhe Asta luftojnë për mbijetesë. Ben përpiqet të marrë në dorë jetën e tij prej të martuari. Dan fillon të kuptojë se diçka nuk shkon me Astën kur ajo humbet darkën e tyre javore.