Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

713

I zemëruar nga një konglomerat tjetër dhe krimet e tij të pandëshkuara, Vincenzo përpiqet të joshë një president të ri banke, për ta bindur të mos investojë në grupin Babel.