Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

796

Një tjetër i dyshuar në familjen e Sarës vjen në skenë. Chema ndan një surprizë në darkën familjare që organizon, por gjërat nuk shkojnë mirë për shkak të një sekreti tronditës që del në sipërfaqe.