Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Sezoni 1 – Episodi 8

1930

Hetimi mbi Raja, ka zbuluar strehën e Di Filippos. Ata kontrollojnë vendin dhe vendosin pajisje dëgjimi, duke pritur diçka që mund t'i çojë te Bagarela.