Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

1234

Një dhuratë e bën Yakupin të dyshojë në identitetin e Shadoë, Civani i jep Mesutit anjë ndëshkim dhe Serveti i tregon Shadows një të vërtetë tronditëse.