Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

444

Motra e Selimit padashur e çon Tanerin drejt cakut të tij. Tarik merr ligjin në duart e tij, por motivet e fshehura dalin në dritë.