Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

186

Ndërsa Rakel i afrohet zbulimit të së vërtetës për vdekjen e Virukës, ajo e vë veten në rrezik të madh. Iago merr një vendim torturues.