Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

16103

Momentet e fundit para se vrasja të zbulohet; Kristiani merr një vendim të vështirë; Policia arreston një të dyshuar; Guzmani ndjehet shumë i hidhëruar.