Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

903

Çfarë ndodh me dy të rinjtë, kur kuptojnë identitetin e vërtetë të Sylejmanit? A do zbulohet se kush është dhe cilat janë synimet e vërteta të Ercüment Çözerit? Ç'ndodh me prokurorin dhe vajzën e tij?