Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

680

Vergara, Paco dhe Elena përballen me demonët nga bibla kur forcat e djallit pushtojnë qytetin. Nëse ata marrin në dorë 30 monedhat një fuqi e paimagjinueshme do lirohet dhe bashkë me të vendosja e Papës së ri për sundimin e Satanit.