Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

27101

Ragnar dhe familja e tij udhëtojnë për në Upsala për të nderuar zotat. Atje Ragnar takohet edhe me mbretin Horik, me të cilin lidh një aleancë të rëndësishme.