Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

14435

Bob Li-ja duhet të kryejë një marrëveshje të rrezikshme për të shpëtuar familjen. Nadina është në konflikt me besnikëritë ndaj Bob Li-së dhe FBI-së. Ajzaku arrin një marrëveshje të dobët për lirinë e tij.