Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

41903

Problemet brenda dhe jashtë Bankës Kombëtare të Valutës, sa vijnë e rriten. Vjedhja më e madhe në histori, nuk lejon për gabime, kur diçka nuk shkon mirë tensioni dhe frika kryesojnë. Sa e madhe është mundësia që gjithçka të shkoj mirë?