Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

11595


Kur largohet nga skena e krimit Hakani ndeshet me diçka të papritur. Kemali rrezikon vendin e tij për të zbuluar më shumë të dhëna për Të Pavdekshmin.