Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

20811

Një prift kërkon ndihmën e Luciferit kur dyshon se në qendrën rinore të lagjes po zhvillohet një operacion i fshehtë droge. Ndërkohë, Malcolmi, nëpërmjet manipulimit, e gjen mënyrën për të mos ia ndarë sytë Danit.