Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

23125

Një prift kërkon ndihmën e Luciferit kur dyshon se në qendrën rinore të lagjes po zhvillohet një operacion i fshehtë droge. Ndërkohë, Malcolmi, nëpërmjet manipulimit, e gjen mënyrën për të mos ia ndarë sytë Danit.