Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

6013

Russi mëson mbi agjentin Petty dhe përballet me akuzat e FBI-së dhe i jepet detyrë si i infiltruar. Në presion, ai ndërmerr disa vendime fatale për rrjedhën e ngjarjeve teksa Marty mbyll një objektiv të vendosur prej kohësh.