Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

2678

Sue është e vendosur të mbajë fëmijët të sigurt dhe gjatë kësaj ka dyshime nëse duhet t'i besojë Nënës. Ndërkohë vjen një kërcënim i ri dhe Marcusi i rraskapitur vendos në dyshim liderin e tij.