Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

2375

Chinatowni mblidhet për të parë ndeshjen midis luftëtarëve më të mirë të Hop Weit dhe Long Ziis. Ah Sahm kujton rrënjët e tij si luftëtar dhe Ah Toy e paralajmëron për rrezikun që e pret.