Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

1967

Pas aksidentit në Stansfield, prezenca e policisë është shtuar dhe puna nuk vazhdon si zakonisht. Tariqu mundohet të shlyejë disa borxhe të vjetra.