Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

2252

Ndërkohë që Ginny dhe Georgia hutohen nga dilema e të dashurve të tyre, Max dhe Marcus përballen me disa situata të dhimbshme.