Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

1032

Joon Woo përdor fuqinë e tij për të detyruar besnikëri nga partnerët e tij. Cha Young gjen strehë në banesën e Vincenzos pas një sulmi në banesën e saj.