Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

1465

Për ditëlindjes e saj, Dinora organizon një party. Vesa sjell Beratin dhe kalon një natë të mrekullueshme. Mëngjesin tjetër ajo merr një detyrë të re në punë, e cila do të ndryshojë jetën e saj përgjithmonë. Ndërkohë në vitin 1995, ngjarjet intensifikohen.