Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Sezoni 1 – Episodi 9

1929

Saverio dhe Mazza kanë në shënjestër Tony Calvaruson dhe dyqanin e tij. Ata identifikojnë banesën ku fshihet Bagarela. Ky lajm e çmend Mazzan, duke qenë se shtëpia është përballë të tijës. Nuk ka kohë për të humbur, rrethimi fillon...