Sezoni 1 – Episodi 9 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 9 (I FUNDIT)

26490

Me kërkesën e mbretit Horik, Ragnar, Rollo, Bjorn dhe Floki udhëtojnë në Götland për të negociuar me Jarl Bjorgun. Por negociatat nuk shkojnë ashtu siç mendohej.