Sezoni 10 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 1

7355

Grupi në Oceanside vazhdon të stërvitet në rast se Pëshpëritësit kthehen. Tensioni rritet në komunitet ndërkohë që heronjtë përpiqen të ruajnë konceptin e tyre të qytetërimit.