Sezoni 10 - Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 11

4075

Pëshpëritësit po vijnë në Hilltop pasi Daryl dhe Lydia u përplasën me Alphan. Komuniteti duhet të vendosë nëse do qëndrojë apo do arratiset. Komunikimi i Eugenes me Stephanien ndërlikohet më tepër.