Sezoni 10 - Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 17

1398

Maggie kthehet, por e zhgënjyer nga Negan. Sprovat që ajo kaloi pas ikjes e bënë më të vështirë mbijetesën e saj dhe të Hershelit; Daryl dhe Maggie papritur përballen me një kërcënim të panjohur.