Sezoni 10 - Episodi 19 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 19


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 19

843

Gabriel dhe Aaron kërkojnë ushqime dhe furnizime për ti sjellë në Aleksandri. Tragjeditë e vogla çojnë në tragjedi më të mëdha pasi besimi është thyer dhe optimizmi copëtohet kur ato vihen në provën e fundit.