Sezoni 10 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 2

5556

Mësohet origjina e Alphas dhe Betas. Alpha mundohet të forcojë Lydian kur përgatiten për të ecur me të vdekurit.