Sezoni 10 - Episodi 20 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 20

1260

Eugene, Ezekiel, Yumiko dhe Princess janë të kapur dhe ndahen nga njëri-tjetri. Princess has vështirësi me kujtimet dhe traumat e së shkuarës dhe përpiqet të arratiset në një mënyrë ose një tjetër me ndihmën e Ezekielit.