Sezoni 10 - Episodi 21 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 10 – Episodi 21


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 10 – Episodi 21

833

Daryl dhe Carol gjenden në një kryqëzim dhe rrugët e tyre ndahen. Duke luftuar të vetëm për mbijetesë edhe sfidat më të thjeshta bëhen shumë më të vështira.